Planina nad Vrhniko

2017

Pa je za nami to čudovito druženje članov našega društva in članov PD Iskra iz Ljubljane. Skupna pot, katero nam je pripravila vodnica Alenka, nas je vodila iz Vrhnike mimo rojstne hiše Ivana Cankarja do cerkve Svete Trojice, od koder smo se podali proti Planini nad Vrhniko, z razglednim stolpom. V nadaljevanju nas je pot vodila na Ulovko in naprej do Zaplane, od koder smo se po zanimivi in delno adrenalinski poti spustili do Starega Malna oz. Lintverna, izvira potoka Bele. Še nekaj korakov in že smo se znašli na avtobusu ter se odpeljali na zaključno druženje. Bil je to čudovit dan, v prelepem vremenu, med prijatelji, ki resnično to tudi so. Hvala vsem, ki ste bili del te zgodbe, katera ima nadaljevanje konec septembra tega leta, po okolici Maribora.
Igor Oprešnik