Občni zbor 2020 v Škofljici

2020

Tudi letos smo slavnostno izvedli občni zbor društva. Imeli smo ga pri gostišču Strah v Škofljici.
Še pred uradnim začetkom zbora se je 14 pohodnikov podalo na potep po Ljubljanskem barju. Vodil nas je Franci, ki to pot pozna že do potankosti, saj se večkrat tu sprehaja z svojim štirinožnem prijateljem. Naš cilj so bile Iške toplice, kjer je zdravilni studenec in kjer veliko domačinov hodi po to izvirsko vodo, ki naj bi bila celo zdravilna.
Ob 17 uri, kakor je bilo napovedano smo pričeli uradni del občnega zbora. Kakor običajno smo v začetku izvolilo predsedstvo in delovna telesa zbora. Po izvolitvi so izvoljeni člani zasedli mesta in predsednik občnega zbora Franci Hrastar je potem prebral dnevni red . Po ugotovitvi sklepčnosti je začetku je predsednik našega društva Fedor Peršin pozdravil vse navzoče in podaj nekaj besed o delovanju društva v uspešnem letu 2019. Sledila so poročila Alenkine vodniške sekcije, Adrijanino finančno poročilo, poročilo nadzornega odbora in častnega razsodišča.
Podelili smo tudi naziv častni predsednik za Semenič Dušana in častni član društva za Hrastar Franca. Priznanja za aktivno delo v društvu sta dobila tudi Zdenka Rome in Marjan Klančar.
Proti koncu občnega zbora je sledila potrditev plana izletov, finančnega poročila in plana za 2019 in 2020. Besedo so imeli tudi gosti iz MDO PD Ljubljane, KPD Hej gremo naprej, PD RTV, PD Delo, PD Šmarna Gora.
Po uradnem delu zbora smo se nekoliko okrepčali z okusno malico, nakar se je začel bolj zabavni del zbora z glasbo in skečem ter seveda plesom.